GSO'nun Uluslararası Başarısı

Gaziantep Sanayi Odası’nın daha önce Altın Pusula Halkla İlişkiler Büyük Ödülünü alan “Marka Şehir Gaziantep” projesi Güney Afrika’da yapılacak 2005 dünya odalar proje yarışmasında yarı finale kaldı.

Gaziantep Sanayi Odası (GSO), Dünya Odalar Federasyonu (WCF) tarafından düzenlenen ''2005 Dünya Odalar Proje Yarışması''nda, ''En İyi Sıradışı Projeler'' kategorisinde Türkiye'den yarı finale kaldı.

TÜRKİYE’DEN YARI FİNALE KALAN TEK ODA Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden (TOBB) yapılan yazılı açıklamaya göre, WFC'nin ''En İyi Sıradışı Proje, En İyi KOBİ Projesi, En İyi Yönetim ve Finansman Projesi, En iyi İletişim Projesi'' başlıklarıyla 4 ayrı kategoride düzenlediği yarışma için, birçok ülkeden çok sayıda sanayi ve ticaret odası proje gönderdi. Türkiye’den yarı finale kalan tek oda olan Gaziantep Sanayi Odası, En İyi Sıradışı Projeler kategorisinde, ABD, Yeni Zelanda ve Nepal Ticaret ve Sanayi odaları ile yarışacak.

FİNALLER GÜNEY AFRİKA’DA Gaziantep Sanayi Odası’nın yarı finale kaldığı World Chambres Competition 2005 yarışmasının finalleri 20-22 Haziran tarihleri arasında Güney Afrika’nın Durban şehrinde yapılacak. Gaziantep Sanayi Odası’nın “Marka Şehir Gaziantep” projesi Mart ayında Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından düzenlenen Altın Pusula Halkla İlişkiler Yarışması’nda da “Büyük Ödül“ü almıştı.

HİSARCIKLIOĞLU 2007 KONGRESİ İÇİN DEVİR TESLİME KATILACAK TOBB'un girişimiyle, 2007 Dünya Odalar Kongresi'nin İstanbul'da gerçekleşmesi kararlaştırılmıştı. Milletlerarası Ticaret Odası (ICC) Üst Yönetimi, geçen yıl, ICC Türkiye Milli Komitesi'nin kuruluşunun 70. yılını kutlama programı nedeniyle 20-21 Eylül'de, TOBB'un evsahipliği ile Türkiye'yi ziyaret etmişti. Bu arada açıklamada, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nun 2007 Dünya Odalar Kongresi'nin Türkiye'de yapılacak olması nedeniyle, 20-22 Haziran'da Durban'da (Güney Afrika) gerçekleştirilecek 4. Dünya Odalar Kongresi programı çerçevesinde, Durban Ticaret Odası'nda düzenlenecek devir-teslim törenine katılacağı belirtildi.

 
GAZIANTEP SANAYICISININ GURUR GÜNÜ
ARGETİ Uluslararası Yatırım Fikirleri Proje Pazarı Etkinliği (28 Aralık 2015)
GSO’NUN ‘’ANTEP KUTNU KUMAŞI’’NIN COĞRAFİ İŞARET TESCİL TALEBİ RESMİ GAZETEDE YAYINLANDI
YENİ ÜRÜN GELİŞTİRME EĞİTİMİ (17-18 Kasım 2015)
TÜBİTAK, KOBİ'LERE YÖNELİK MENTORLUK DESTEĞİ BAŞLATIYOR
GAZİANTEP'İN YILDIZLARI ÖDÜLLERİNİ ALDI GAZİANTEP'İN YILDIZLARI ÖDÜLLERİNİ ALDI
GAZİANTEP MARKA BAŞVURUSU'NDA 6. SIRADA
GSO BAŞARI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU
GAZİANTEP MARKA VE PATENT BİLGİ GÜNLERİ YAPILDI
GSO'DAN YENİ PROJE: "AKILLI SANAYİ"
GSO'DAN YERLİ MALI KAMPANYASI: "ÖNCE GAZİANTEP'TE, SONRA TÜRKİYE'DE ÜRETİLENİ ALIN"
GAZİANTEP 2008'DE MARKA BAŞVURUSUNDA 6. İL OLDU. NEJAT KOÇER: “MARKALARIMIZ BİZİM ZENGİNLİĞİMİZDİR”
Çin'e karşı Marka oluşturun
Gaziantep markalaşmada öncü ve örnek oldu.
Marka Şehir’e Uluslararası Ödül
GSO'nun Uluslararası Başarısı
Marka şehir logosu tescillendi
GSO marka patent ofisi açıldı
Makale: Marka Şehir böyle olunur
Neden Marka Şehir ?