1- SENTETİK, YÜN, JÜT'TEN MAMUL HALI VE KİLİM İPİ İMALATI

ALİ KONUKOĞLU
Meslek Komite Başkanı

Yusuf KAPLAN
Meslek Komite Başkan Yrd.

Ahmet MUTAFOĞLU
Meclis Asil Üyesi

Atilla GÜNER
Meclis Asil Üyesi

M. Cemal ŞERBETÇİ
Meclis Yedek Üyesi

2- TEKSTİL, KONFEKSİYON, EV TEKSTİLİ VE DERİ ÜRÜNLERİ İMALATI

Osman KAPLAN
Meslek Komite Başkanı

Cemal TEKEREKOĞLU
Meslek Komite Başkan Yrd.

Oktay KARA
Meclis Asil Üyesi

Abdulkadir KONUKOĞLU
Meclis Asil Üyesi

K.Ataman ŞERBETÇİ
Meclis Yedek Üyesi

3- PAMUK, ÇIRÇIR, PRESE VE PAMUK İPLİĞİ İMALATI

M. Şakir AKCAN
Meslek Komite Başkanı

Hakan ASLANSOY
Meslek Komite Başkan Yrd.

Adil Sani KONUKOĞLU
Meclis Asil Üyesi

Nejat KOÇER
Meclis Asil Üyesi

Servet KOYUNCUGİL
Meclis Yedek Üyesi

4- HALI VE KİLİM İMALATI

Asım BÜKÜCÜ
Meslek Komite Başkanı

Ersoy ŞİVEYDİNLİ
Meslek Komite Başkan Yrd.

İbrahim DAYIOĞLU
Meclis Asil Üyesi

Salahattin KAPLAN
Meclis Asil Üyesi

Muhammed ÖĞÜCÜ
Meclis Asil Üyesi

 

Ömer GÖKSULAR
Meclis Yedek Üyesi

Mehmet ÇELEBİ
Meclis Yedek Üyesi

 

5- UN, İRMİK VE MAKARNA SANAYİ

Engin Müderris FEDAİOĞLU
Meslek Komite Başkanı

M. Aykut GÖYMEN
Meslek Komite Başkan Yrd.

M. Ünal GÖYMEN
Meclis Asil Üyesi

Mehmet ÖZMEN
Meclis Asil Üyesi

İbrahim Halil DAYIOĞLU
Meclis Yedek Üyesi

6- BAKLİYAT İMALATI (MERCİMEK V.S.)

Alahittin AROL
Meslek Komite Başkanı

Sadık KOÇAK
Meslek Komite Başkan Yrd.

Mehmet ÖZDEMİR
Meclis Asil Üyesi

Ali POLAT
Meclis Asil Üyesi

Mustafa Nazmi BAŞKILIÇ
Meclis Yedek Üyesi

7- BİTKİSEL YAĞ, YAĞLI TOHUM, KURUYEMİŞ, ŞEKERLEME İMALATI

Memik ZENCİRCİ
Meslek Komite Başkanı

İ. Halil İSTANBULLU
Meslek Komite Başkan Yrd.

İsmail ÇOBAN
Meclis Asil Üyesi

Musa ÖZGÜÇLÜ
Meclis Asil Üyesi

Metin ERTURHAN
Meclis Yedek Üyesi

8- İŞLENMİŞ BUĞDAY, UNLU MAMÜLLER VE MEŞRUBAT İMALATI

Mustafa ÖZMERMER
Meslek Komite Başkanı

Abdullah ÖZTÜRK
Meslek Komite Başkan Yrd.

Mahmut ÖZTÜRK
Meclis Asil Üyesi

Bekir AVCI
Meclis Asil Üyesi

İzzettin YILMAZ
Meclis Yedek Üyesi

9- KİMYEVİ MADDE, BOYA VE SABUN İMALATI

M. Ali ERUSLU
Meslek Komite Başkan Yrd.

Tuncay KARA
Meslek Komite Başkan Yrd.

Şakir DOKTOROĞLU
Meclis Asil Üyesi

Nurettin ÖZKAYA
Meclis Yedek Üyesi

Mehmet AK
Meslek Yedek Üyesi

10- POLİPROPİLEN ÇUVAL VE PLASTİK SANAYİ

Ökkeş KARAKOYUNLU
Meslek Komite Başkanı

Ahmet BOZOĞLU
Meslek Komite Başkan Yrd.

Mustafa TOPÇUOĞLU
Meclis Asil Üyesi

Durmuş İŞSEVER
Meclis Asil Üyes

M. Eyüp ÖZKEÇECİ
Meclis Yedek Üyesi

11- DÖKÜM, DEMİR, KALIP, PROFİL, LEVHA, METAL EŞYA SANAYİ

M. Necati KANALICI
Meslek Komite Başkanı

Taner ATAOĞLU
Meslek Komite BaşkanYrd.

Yıldırım MERMER
Meclis Asil Üyesi

Mehmet Ekrem KÜÇÜKPARMAK
Meclis Asil Üyesi

Nejat ÇAVUŞOĞLU
Meclis Yedek Üyesi

12- KALORİFER KAZANI, MAKİNE - MOTOR VE KASA SANAYİ

Mennan AKSOY
Meslek Komite Başkanı

Kenan ÖZYAŞAR
Meslek Komite Başkan Yrd.

Mehmet YILDIZ
Meclis Asil Üyesi

Ali ÖZPOLAT
Meclis Asil Üyesi

Mustafa UNCU
Meclis Yedek Üyesi

13- HER ÇEŞİT AYAKKABI İMALATI

Sedat AKINAL
Meslek Komite Başkanı

Bülent AKSİN
Meslek Komite Başkan Yrd.

Atilla SAĞLAMER
Meclis Asil Üyesi

Cevdet AKINAL
Meclis Asil Üye

Mehmet HÖSÜKOĞLU
Meclis Yedek Üyesi

14- ORMAN ÜRÜNLERİ VE MOBİLYA SANAYİ

C. Turgay DİREKÇİ
Meslek Komite Başkanı

M. Kamil ER
Meslek Komite Başkan Yrd.

M. Turgut ERCAN
Meclis Asil Üyesi

Mehmet H. HARATOGLU
Meclis Asil Üyesi

M. UğurÖZTAHTACI
Meclis Yedek Üyesi

15- DİĞER TEKSTİL DOKUMA ÜRÜNLERİ SANAYİ

Kenan DURUR
Meslek Komite Başkanı

Kemal GENÇ
Meslek Komite Başkan Yrd.

M. Murat FINDIK
Meclis Asil Üyesi

Abdullah DABANIYASTI
Meclis Asil Üyesi

Mehmet YILMAZ
Meclis Yedek Üyesi

16- PLASTİK MADDEDEN EŞYA SANAYİ

Şerafettin SOYSAL
Meslek Komite Başkanı

Ömer IŞIK
Meslek Komite Başkan Yrd.

Taner NAKIBOĞLU
Meclis Asil Üyesi

Mustafa ERUSLU
Meclis Asil Üyesi

Abdulsüphan CEYLAN
Meclis Yedek Üyesi

17- ÖRGÜ VE TRİKOTAJ ÜRÜNLERİ İMALATI

Adil AYDINER
Meslek Komite Başkanı ve Meclis Asil Üyesi

Ali BİTLİCE
Meslek Komite Başkan Yrd.

Erdoğan ALTIPARMAK
Meclis Asil Üyesi

Hanifi ÖZHAN
Meclis Asil Üyesi

İsmail MERCAN
Meclis Asil Üyesi

  Ahmet TOY
Meclis Yedek Üyesi
Ahmet ŞAHİN
Meclis Yedek Üyesi
 

18- İNŞAAT MALZEMELERİ, TAŞ VE TOPRAĞA DAYALI ÜRÜNLER İMALATI

Muharrem BALAT
Meslek Komite Başkanı

Ertuğrul AHİ
Meslek Komite Başkan Yrd.

Burhan ÇAĞDAŞ
Meclis Asil Üyesi

Adnan ÜNVERDİ
Meclis Asil Üyesi

Yusuf GÜNEL
Meclis Yedek Üyesi

19- FANTAZİ ÖRGÜ İPLİĞİ İMALATI

Mehmet ÇOLAK
Meslek Komite Başkan Yrd.

Muharrem ÖZSEVER
Meclis Asil Üyesi

Ali SIĞINDI
Meclis Asil Üyesi

Ö. Faruk ŞİMŞEK
Meclis Yedek Üyesi

Remzi ZENBİLCİ
Meclis Yedek Üyesi

20- ELYAF HAZIRLAMA TEKSTİL VE DİĞER DOKUMA ÜRÜNLERİ İMALATI

Gutan BAYRAM
Meslek Komite Başkan Yrd.

Ragıp GÖREN
Meclis Asil Üyesi

Muzaffer ATMAZ
Meclis Asil Üyesi

Ali YEN ER
Meclis Yedek Üyesi

Zeki ERUSLU
Meclis Yedek Üyesi

21- KAĞIT VE AMBALAJ MALZEMELERİ ÜRÜNLERİ İMALATI

M. Hilmi BAĞCI
Meslek Komite Başkan Yrd.

M. Murat KÖKOĞLU
Meclis Asil Üyesi

Orhan BİLECEN
Meclis Asil Üyesi

Savaş MAHSERECİ
Meclis Yedek Üyesi

Selçuk YILDIRIM
Meclis Yedek Üyesi